dtk
Panel klienta
Login:
Hasło:

Zaloguj się
Księgarnia Współczesna | Tarnów
ul. Wałowa 20, 33-100 Tarnów
NIP 8730200253, tel. 14 622 18 20
wspolczesna@ksiegarnia.tarnow.pl

NEWSLETTER
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, zapisz się na listę:

Twój e-mail:
»
znajdź
pokaż tylko dostępne
Księgarnia Współczesna » Lot ćmy TW w.2016

Lot ćmy TW w.2016

Ken Follett

Wydawca: Albatros
EAN: 9788379859092
Strony: 480, Format: 12,5x20 cm
Rok wydania: 2016, oprawa: twarda
nasza cena: 37,35 zł
cena sugerowana: 41,50 zł
kup teraz
koszt dostawy od 10 zł
oszczędzasz 4,15 zł w stosunku do ceny sugerowanej
możesz zamówić tę pozycję także telefonicznie: 14 622 18 20

Losy wojny są w rękach dwojga młodych ludzi
Czerwiec 1941 roku - Europa pod hitlerowską okupacją.
Lotnictwo alianckie ponosi ogromne i niewytłumaczalne straty. Wywiad angielski przechwytuje sygnał radiowy Luftwaffe zawierający informację, że źródłem wszystkich sukcesów niemieckich jest Freya. Rozszyfrowanie tego kryptonimu, oznaczającego nordycką boginię miłości, staje się dla wywiadu brytyjskiego priorytetem. Hermia Mount, agentka MI6 współpracująca z duńskim ruchem oporu, podejrzewa, iż chodzi o tajną niemiecką stację radarową na zachodnim wybrzeżu Danii. W rejonie tym działa, współpracująca z aliantami, siatka szpiegowska Nocnych Strażników. Hermia powierza jej zadanie rozpracowania stacji. Z wyspy Sande, będącej źródłem sygnałów radiowych, pochodzą narzeczony Hermii, pilot Arne Olufsen, i jego brat Harald. Na trop Strażników i Arnego wpada duński policjant Peter Flemming, zdrajca wysługujący się okupantom. Kiedy w ręce policji dostają się członkowie siatki, Hermii pozostaje tylko Harald i jego przyjaciółka, młodziutka baletnica Karen...

Lot ćmy TW w.2016
Inne książki autora Ken Follett:
Człowiek z Sankt Petersburga - Ken Follett

nasza cena: 31,95 zł
cena sugerowana: 35,50 zł
do schowka
do koszyka
Człowiek z Sankt Petersburga TW w.2017

nasza cena: 33,75 zł
cena sugerowana: 37,50 zł
do schowka
do koszyka
Człowiek z Sankt Petersburga w.2011

nasza cena: 32,40 zł
cena sugerowana: 36,00 zł
do schowka
do koszyka
Filary Ziemi - Ken Follett twarda

nasza cena: 39,51 zł
cena sugerowana: 43,90 zł
do schowka
do koszyka
Filary Ziemi - Ken Follett twarda 2010

nasza cena: 41,31 zł
cena sugerowana: 45,90 zł
do schowka
do koszyka
Filary ziemi T.1-3 audiobook

Filary ziemi T.1-3 audiobook

nasza cena: 71,91 zł
cena sugerowana: 79,90 zł
do schowka
do koszyka
Filary Ziemi TW w.2018

Filary Ziemi TW w.2018

nasza cena: 44,91 zł
cena sugerowana: 49,90 zł
do schowka
do koszyka
Filary Ziemi twarda

Filary Ziemi twarda

nasza cena: 42,21 zł
cena sugerowana: 46,90 zł
do schowka
do koszyka
Filary Ziemi w.2014

Filary Ziemi w.2014

nasza cena: 42,21 zł
cena sugerowana: 46,90 zł
do schowka
do koszyka
Filary Ziemi w.2018

Filary Ziemi w.2018

nasza cena: 53,91 zł
cena sugerowana: 59,90 zł
do schowka
do koszyka
Klucz do Rebeki TW w.2017

Klucz do Rebeki TW w.2017

nasza cena: 33,75 zł
cena sugerowana: 37,50 zł
do schowka
do koszyka
Krawędź wieczności

Krawędź wieczności

nasza cena: 53,10 zł
cena sugerowana: 59,00 zł
do schowka
do koszyka
Krawędź wieczności. Trylogia Stulecie. Tom 3

nasza cena: 47,61 zł
cena sugerowana: 52,90 zł
do schowka
do koszyka
Kryptonim \

Kryptonim ""Kawki""

nasza cena: 37,71 zł
cena sugerowana: 41,90 zł
do schowka
do koszyka
Kryptonim Kawki

Kryptonim Kawki

nasza cena: 35,28 zł
cena sugerowana: 39,20 zł
do schowka
do koszyka
Lot ćmy - Ken Follett

Lot ćmy - Ken Follett

nasza cena: 34,20 zł
cena sugerowana: 38,00 zł
do schowka
do koszyka
Lwy Pansziru - Ken Follett

Lwy Pansziru - Ken Follett

nasza cena: 26,10 zł
cena sugerowana: 29,00 zł
do schowka
do koszyka
Młot Edenu

Młot Edenu

nasza cena: 30,42 zł
cena sugerowana: 33,80 zł
do schowka
do koszyka
Młot Edenu - Ken Follett

Młot Edenu - Ken Follett

nasza cena: 28,35 zł
cena sugerowana: 31,50 zł
do schowka
do koszyka
Na skrzydłach orłów

Na skrzydłach orłów

nasza cena: 34,65 zł
cena sugerowana: 38,50 zł
do schowka
do koszyka
Na skrzydłach orłów

Na skrzydłach orłów

nasza cena: 38,61 zł
cena sugerowana: 42,90 zł
do schowka
do koszyka
Niebezpieczna fortuna - Ken Follett

nasza cena: 35,10 zł
cena sugerowana: 39,00 zł
do schowka
do koszyka
Noc nad oceanem

Noc nad oceanem

nasza cena: 37,71 zł
cena sugerowana: 41,90 zł
do schowka
do koszyka
Noc nad oceanem

Noc nad oceanem

nasza cena: 32,49 zł
cena sugerowana: 36,10 zł
do schowka
do koszyka
Pakiet Filary Ziemi/Świat Bez Końca

nasza cena: 71,91 zł
cena sugerowana: 79,90 zł
do schowka
do koszyka
Papierowe pieniądze

Papierowe pieniądze

nasza cena: 27,90 zł
cena sugerowana: 31,00 zł
do schowka
do koszyka
Papierowe pieniądze

Papierowe pieniądze

nasza cena: 31,05 zł
cena sugerowana: 34,50 zł
do schowka
do koszyka
Skandal z Modiglianim TW w.2017

nasza cena: 30,60 zł
cena sugerowana: 34,00 zł
do schowka
do koszyka
Słup ognia

Słup ognia

nasza cena: 44,91 zł
cena sugerowana: 49,90 zł
do schowka
do koszyka
Słup ognia

Słup ognia

nasza cena: 44,91 zł
cena sugerowana: 49,90 zł
do schowka
do koszyka
Słup ognia

Słup ognia

nasza cena: 53,91 zł
cena sugerowana: 59,90 zł
do schowka
do koszyka
Świat bez końca - Ken Follett

Świat bez końca - Ken Follett

nasza cena: 49,50 zł
cena sugerowana: 55,00 zł
do schowka
do koszyka
Świat bez końca - Ken Follett (zielona)

nasza cena: 45,81 zł
cena sugerowana: 50,90 zł
do schowka
do koszyka
Świat bez końca TW w.2018

Świat bez końca TW w.2018

nasza cena: 44,91 zł
cena sugerowana: 49,90 zł
do schowka
do koszyka
Świat bez końca w. 2018

Świat bez końca w. 2018

nasza cena: 53,91 zł
cena sugerowana: 59,90 zł
do schowka
do koszyka
Świat bez końca w.2011

Świat bez końca w.2011

nasza cena: 40,86 zł
cena sugerowana: 45,40 zł
do schowka
do koszyka
Świat bez końca w.2012

Świat bez końca w.2012

nasza cena: 45,09 zł
cena sugerowana: 50,10 zł
do schowka
do koszyka
Świat bez końca w.2014

Świat bez końca w.2014

nasza cena: 45,09 zł
cena sugerowana: 50,10 zł
do schowka
do koszyka
Trójka

Trójka

nasza cena: 34,20 zł
cena sugerowana: 38,00 zł
do schowka
do koszyka
Trójka

Trójka

nasza cena: 29,88 zł
cena sugerowana: 33,20 zł
do schowka
do koszyka
Trzeci bliźniak

Trzeci bliźniak

nasza cena: 39,15 zł
cena sugerowana: 43,50 zł
do schowka
do koszyka
Uciekinier - Ken Follett

Uciekinier - Ken Follett

nasza cena: 33,30 zł
cena sugerowana: 37,00 zł
do schowka
do koszyka
Uciekinier pocket

Uciekinier pocket

nasza cena: 13,49 zł
cena sugerowana: 14,99 zł
do schowka
do koszyka
Uciekinier TW w.2016

Uciekinier TW w.2016

nasza cena: 34,65 zł
cena sugerowana: 38,50 zł
do schowka
do koszyka
Upadek gigantów

Upadek gigantów

nasza cena: 52,20 zł
cena sugerowana: 58,00 zł
do schowka
do koszyka
Upadek gigantów - Ken Follett

Upadek gigantów - Ken Follett

nasza cena: 48,60 zł
cena sugerowana: 54,00 zł
do schowka
do koszyka
Upadek gigantów w.2011

Upadek gigantów w.2011

nasza cena: 49,68 zł
cena sugerowana: 55,20 zł
do schowka
do koszyka
Upadek gigantów w.2012

Upadek gigantów w.2012

nasza cena: 48,51 zł
cena sugerowana: 53,90 zł
do schowka
do koszyka
Upadek gigantów w.2014

Upadek gigantów w.2014

nasza cena: 49,50 zł
cena sugerowana: 55,00 zł
do schowka
do koszyka
Upadek gigantów. Trylogia Stulecie. Tom 1

nasza cena: 47,61 zł
cena sugerowana: 52,90 zł
do schowka
do koszyka
Zabójcza pamięć

Zabójcza pamięć

nasza cena: 29,70 zł
cena sugerowana: 33,00 zł
do schowka
do koszyka
Zamieć

Zamieć

nasza cena: 30,60 zł
cena sugerowana: 34,00 zł
do schowka
do koszyka
Zima świata w.2012

Zima świata w.2012

nasza cena: 50,39 zł
cena sugerowana: 55,99 zł
do schowka
do koszyka
Zima świata w.2014

Zima świata w.2014

nasza cena: 49,50 zł
cena sugerowana: 55,00 zł
do schowka
do koszyka
Zima świata. Trylogia Stulecie. Tom 2

nasza cena: 47,61 zł
cena sugerowana: 52,90 zł
do schowka
do koszyka
Podobne tytuły:
Na wsi w.2016

Na wsi w.2016

nasza cena: 6,29 zł
cena sugerowana: 6,99 zł
do schowka
do koszyka
Zoo w.2016

Zoo w.2016

nasza cena: 6,29 zł
cena sugerowana: 6,99 zł
do schowka
do koszyka
ABC Access 2016 PL

ABC Access 2016 PL

nasza cena: 35,91 zł
cena sugerowana: 39,90 zł
do schowka
do koszyka
Regulatorzy BR w.2016

Regulatorzy BR w.2016

nasza cena: 31,05 zł
cena sugerowana: 34,50 zł
do schowka
do koszyka
El Gaucho TW w.2016

El Gaucho TW w.2016

nasza cena: 89,99 zł
cena sugerowana: 99,99 zł
do schowka
do koszyka
Pollyanna BR w.2016

Pollyanna BR w.2016

nasza cena: 12,29 zł
cena sugerowana: 13,65 zł
do schowka
do koszyka
Nierządnica w.2016

Nierządnica w.2016

nasza cena: 33,30 zł
cena sugerowana: 37,00 zł
do schowka
do koszyka
Buba w.2016

Buba w.2016

nasza cena: 22,41 zł
cena sugerowana: 24,90 zł
do schowka
do koszyka
Ortografia 4 w.2016 GWO

Ortografia 4 w.2016 GWO

nasza cena: 12,15 zł
cena sugerowana: 13,50 zł
do schowka
do koszyka
Wy wszyscy, moi ja w.2016

Wy wszyscy, moi ja w.2016

nasza cena: 40,05 zł
cena sugerowana: 44,50 zł
do schowka
do koszyka
więcej...
O KSIĘGARNI   |   KONTAKT   |   NOWOŚCI   |   BESTSELLERY   |   ZAPOWIEDZI   |   POLECAMY   |   WYPRZEDAŻ
opracowanie Prekursor